Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar gösterilerek yayın hayatına devam ediyor.
Lütfen -sitemiz için- reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bize destek olmayı düşünün. :)
# Hoşgeldin ziyaretçi. veya KaydolParolanı mı unuttun ?

Sözde ermeni saçmalığı

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ii


#1
Swagger
Yeni Üye
Üye Grubu
Yorumları: 44 Konuları: 5 Kayıt Tarihi: 26-04-2016 Rep Puanı: 1
Teşekkürler: 1
6 mesajına 12 kez teşekkür edildi.

17 milyon insanı katletmiş almanya , 15 milyon kişiyi kesen ruslar, Cezayirli 1 milyon insanı vahşice katleden Fransızlar kalmış Türkiye soykırım yaptı diyor.
ve bu hersene bir ülkenin parlementosunda konu oluyor yahu arkadaş sizene Hersene başka bir ülke saçma sapan oylamaya sunuyor bu adamların başka işi yokmu.
Devletlerde millet vekili saçmalıgını hiç benimsemiyorum koyuyorlar 460 tane Hırısızı , teröristi , dolandırıcısını akşama kadar gırgır şamata ile devlet yönetiyorlar.
 Bu ülkelererin Yetkilileri gelincede yüzlerine gülüyoruz çok acayip sinir oluyorum. 
Bu senede almanyada konu oldu bu soykırım saçmalıgı 4 tane kendini türk sanan satılmış millet vekili türk olduğu halde soykırım diyor. Bir tane tarihçi alman kadın soykırım demiyor.

Beyni olmayan kişilerin başdanışman alarak bu işe kalkışmalari tam fail zaten allah hepsinin bin belasını versin çok doluyum.


[Resim: mLPRy1.gif]


#2
aperi0n
Emektar
Emektar Grubu
Yorumları: 60 Konuları: 5 Kayıt Tarihi: 12-12-2015 Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 14
2 mesajına 2 kez teşekkür edildi.

Almanyanın soykırım konusunda olumlu veya olumsuz polemik içine dahi girmemesi lazım.Sen git insandan sabun yap sonra gel saçmala


#3
işlergüçler
Yeni Üye
Üye Grubu
Yorumları: 29 Konuları: 0 Kayıt Tarihi: 15-05-2016 Rep Puanı: 1
Teşekkürler: 5
1 mesajına 3 kez teşekkür edildi.

Aihm de soykırım kabul edilmedi. Bunlar hala bu işlerin peşindeler


#4
zanix23
SH CODER
Coder Grubu
Yorumları: 244 Konuları: 20 Kayıt Tarihi: 13-01-2016 Rep Puanı: 59
Teşekkürler: 28
71 mesajına 400 kez teşekkür edildi.

Peygamber efendimiz s.a.v'in buyurduğu gibi "Küfür tek millettir" . Kafirler birbirlerini sevmedikleri halde müslüman devletlere karşı her zaman birleşmişlerdir . Eski Tarihe bakın Örnek haçlı seferleri , yakın tarihimize bakın kurtuluş mücadelesi vs.. Yine bu kafirler gerek tekrar İslam'ın hakim olmaması, gerek kendi menfaatlerini, gerekse birbirlerinin menfaatlerini korumak ve eskiden olduğu gibi birbirlerine girmemek için bir takım bloklar ve organizasyonlar kurmuşlardır. Peki biz bunlara karşı ne yapabiliriz ? Avrupa Topluluğu, Nato, Varşova Paktı, Birleşmiş Milletler, Lahey Adalet Divanı vb. bu tarz kuruluşlar , üyelerinin menfaatlerini zedeleyen durumlarda cezalar verip müeyyideler ve yaptırımlar uygulamaya yetkili birer kuruluşlardır . Ülkemizin bir an önce aleyhimize kurulmuş olan bu organizasyonlardan elini eteğini çekmeleri şarttır yoksa ileride bizim halimizde emin olunki ortadoğu ülkelerinin haline dönecek . Çünkü sıraya dizmişler geliyolar yakında sıra bize gelecek . Allah zalimlere fırsat vermesin . Onlar bize karşı tuzaklarını kura dursunlar biz iman etmişizki "Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır" Enfal 30 .


League Private Cheats .. Best Counter Strike Cheats Center
[Resim: jVWN5D.png]

[Resim: 7gonzP.png]


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi